Friday, September 18, 2009

Dea's Profile

PERSONAL PROFILE

Name

Dea Mari T Escalona

Alias

dei, goddess =)

Birth date

March 20, 1986

City Address

  1. Pagsabungan, Mandaue City

  2. Apas, Cebu City

Contact #

09229701313

Home Address

-same as above-

Contact #


Favorite

Color

Yellow

Stuff toy

Super cute cuddly soft and fluffy bear

Gift

Pwede house and lot? Mas maau mansion with swimming pool.. and pakapin maid para dli ra ako ang mu clean sa whole house.. thank you daan.. =)

Place

Busay (kay secret.. hihi..)

Cologne

0_o – basta humot

Book

Kanang dli super gamay ug font!

Novels

A novel is a book.. therefore.. =)

Movie

Many to mention (haha.. murag highschool!)

Movie Genre

Horror, suspense, comedy

Food

Pizza! Chocolates! Lechon manok!! =)~

Hobby

Badminton, cleaning the house.. 0=)

Dream

Guy

Witty, intelligent, neat and presentable, and of course, naay charm.. =)

Vacation

Kanang sa beach na nindot au but kanang dli ko mu itom.. hehe..=)

Date

Uhmm.. kanang romantic but dli super romantic to the point na corny na sha kung mag reminisce ka.. haha!

Event

Ma promote ko pra mudako akng sweldo! and then I can buy whatever I want.. and I can help my family sad.. hihi.. char..=)

Engagement

Hmmm.. kanang dghn ang maka witness! den of course kanang mahalon pud gamay ang ring pra dli maguba dayun.. hihihihih..=)

Wedding

Dapat naa akng frends tanan.. den walay mga uninvited guests.. especially mga bata na mag dagan2x everywhere den samok kaau.. dapat perfect tanan..=)


No comments:

Post a Comment