Friday, September 18, 2009

Kring's Profile

PERSONAL PROFILE

Name

Kresia Ma Cecelia P Ramas

Alias

Kresh, Kring, PinkGirl

Birth date

August 20, 1986

City Address

Paknaan, Mandaue City

Contact #

09279939139

Home Address

Uling, City of Naga, Cebu

Contact #

09165764724

Favorite

Color

pInK

Stuff toy

bEaR

Gift

Stuff tOyz, necklace, basta pInk

Place

Sto. Nino, Tops, Amo…

Cologne

Bench Strawberry Bratsplash

Book

Bisag uNSa

Novels

Historical Romances genre

Movie

D pRinz&me, SaSSy GiRL

Movie Genre

SciFi and love story

Food

Barbecue

Hobby

Scrapbook making

Dream

Guy

Kanang naa mi magic, prince charming na intelligent, cool, can make me laugh, cute pud and kanang super love meh!! Ehehe! Nevr make me cry!

Vacation

Sa baguio wd mah dreamguy..kanang kami ra duha! Char! Excited nako!

Date

Kanang surprise! Bisag asa basta kanang ma-surprise kow…hahaha!

Event

Makit-an nako sa ako prince charming and pakasal dayon meh :D waaaaa..:D

Engagement

Kanang surprised japon and igather dayon ako family and friends and infront of them ana dayon “Will you marry me, my life???” ayeeee…char oist! Den kaon dayon..pwede ra sa Mcdo or bisag asa basta exclusive..haha! demanding!

Wedding

Dawn wedding.. naa sa beach or sa forest or sa hanging bridge..waaaa..bsta dawn jud kay nahan ko our life is welcomed with a new day..waaa…..and para pakapehon ra nako ang mangadto (joke!) Gamay ra pud moadto kay di makamata ug kadlawon..hahaha!


No comments:

Post a Comment