Friday, September 18, 2009

Jen's Profile

PERSONAL PROFILE

Name

Jenelyn Sayson Amaya

Alias

Jen, Jeny, Jenay

Birth date

August 20, 1986

City Address

Mandaue City

Contact #

Di jud ko kamemorize.. pwamiz

Home Address

Centro, Labogon, Mandaue City

Contact #


Favorite

Color

blue

Stuff toy

D one given by my angel... c deer.. mokanta ug we wish u a merry christmas.... heheh

Gift

Gift of love.. char!

Places

Mountains, seas, waterfalls, waaaah! Basta nature, then sa church, sa balay, sa office

Cologne

Victoria secret.. pero d kaau ko mogamit kay grabeh kaisog.. ahihi

Book

Ahm Bible kay mau man basahon nako every sunday.. heheh.. di man gud au ko mahilig ug books... ebooks naman gud pambasahon.. hehe

Novels

Nindot ang kang sidney shildon... ambot unsa to spelling ya ngan

Movies

51st dates, lakehouse, bastah something love2, transformer sad diay

Movie Genre

Bisan unsa lang bastah nice... ahihi

Food

Chocolates, ice cream, more on sweets man ko woist.. kanahay ra masakiton

Hobby

Singing, hosting, acting.. au unsa ba oi murag artista naman ko ani.. ahihi...

Dream

Guy

My angel...

Vacation

Adto sa among province... ligo2X dagat, mas nahan mn gyud ko peaceful place.. kay makareflect sa tanan2 mga kautangan... nya i tend to know more about myself in silence...

Date

Anywhere anytime bastah kuyog lang mi sa akong angel.. waaaaah

Event

Pinakaganahn jud nako mahitabo sa akong life... Mopaso sa altar and mo say sa vows with my one and only angel...

Engagement

Dugay naman ko engaged... three years ago? Bitaw2... nag-engage2 ra mi sa akong angel ug amoa... mao gane naa ko ring nga dugay na au nako sinul-ob.. heheh

Wedding

Three years from now... aw bastah inig makagraduate na akong manghud.. bitaw mao tah na akong gustoh... but still in God's perfect time.. and that i still dont know.. but if ever man gyud maabot nana nga time... i would always want it to be very special for the both of us... i have lots of plans for our wedding, from the gown that id be wearing to the tokens that we'l be giving... wel, i want nga among bridal car kay amo na nga kaugalingon.. ang if ever man gane wala pa mi car ana na tym kay kato nalang sa motor among sakyan.. bastah nahan ko nga amoa na gyud.. mas nice man sad ang motor kay unique... heheheh.. ganahan kaau ko ug heavenly na wedding kay syempre mga angels gud daw mi... ganahan ko inig open sa door sa simbahan naa dayon aso na mogawas, with daghan kaau nga colorful butterflies na maglupad2... bongga! Dayon ang mga songs na ipangplay kay puro mga songs nga recorded.. syempre akoa ang tingog... waaaah! Mao jud na akong nahan... daghan pa ko gusto... detalye na kaau na akong wedding sa akong mind kay nakaplan nana tanan... hopefully magrantan jud ko ni Lord nya si angel jud akong makadayon... hehhee... bow!


No comments:

Post a Comment